Strona główna » Aktualności » Dziękuję za wsparcie

Dziękuję za wsparcie

Za mną wyjątkowy dzień, w którym ogłosiłam, że będę kandydować na Burmistrza Miasta Zakopane. Dziękuję Państwu za wszystkie przychylne słowa i wsparcie, jakie dziś otrzymałam. To trudna decyzja, gdyż nie tylko pracuję dla mojego miasta i jego mieszkańców, ale także jestem żoną, mamą, babcią… Rodzina jest dla mnie bardzo ważna, tak samo jak każdy człowiek, który potrzebuje pomocy, czy też rozmowy.
Zawsze starałam się być blisko mieszkańców i ich problemów. Zawsze też udawało mi się łączyć moje życie zawodowe z rodzinnym, oczywiście przy dużym wsparciu bliskich. Wierzę, że tak będzie również w kolejnej kadencji.
Zakopane przez ostatnie 9 lat za rządów Burmistrza Leszka Doruli, z którym miałam przyjemność ściśle współpracować, było na „dobrej drodze rozwoju”. Ważne jest, by nie zeszło teraz z tego kursu. Głos na mnie – i na naszą silną i sprawdzoną ekipę – zapewni jego tak potrzebną kontynuację. Nie brakuje nam także nowych pomysłów i energii do działania.
Mam nadzieję, że nasze hasło #silna i #sprawdzona odniosą Państwo także do mnie jako kandydatki na Burmistrza Miasta Zakopane.
Moimi pomysłami na dalszy rozwój Zakopanego będę się z Państwem dzielić podczas bezpośrednich spotkań z mieszkańcami, ale także tutaj – w mediach społecznościowych. Jestem do Państwa dyspozycji. A Wy bądźcie ze mną w tych wyjątkowych i ważnych dla mnie chwilach.